PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34954}

Critters 2

Critters 2: The Main Course
6,1 7 003
oceny
6,1 10 1 7003
Critters 2
powrót do forum filmu Critters 2

Lepsze wykonanie, lepszy scenariusz lepsze pokazanie "Łowców". Szybsza akcja, też działa na korzyść filmu - oglądanie go, nie nudzi.
Warto też obejrzeć film dla sceny, w której wielka kula Kritów przetacza się przez miasteczko, błyskawicznie pożerając ludzi - kiedyś było to efektowne, teraz trochę mniej ale i tak warto to zobaczyć.
Z sentymentu, naciągana 8.

opoz

Scenki zapadają w pamięć - jak go kiedyś na VHS zobaczyłem gdzieś "na chałupach" to wrażenie wywarł na mnie niesmowite hehehe
Jest to czołówka horroro-komedio-sf :-)
Mieszanka wybuchowa :-))))))))))

ocenił(a) film na 7
opoz

Z tej części najbardziej zapadła mi w pamięci scena z gościem który strzela do crittersa pozbawiając go sierści na głowie a ten spogląda w lustro i krzyczy "O kur... a". Albo jak kula z critów przetacza się po leżącym typku i ogołaca go do kości.

opoz

Jedynka chyba jednak minimalnie lepsza. Ale dwójka to doskonałe rozwinięcie jedynki. Powinno się je oglądać jednym ciągiem jak jeden duży film. A dalej porażka. W trójce bohaterem dalej powinien być ten rudy dzieciak z jedynki a w dwójce już był nastolatkiem. To także śledzenie jego życiorysu stało za magią tych filmów. Był jak każdy z nas za dzieciaka dlatego to taki fajny bohater był z niego. W trójce powinien być jeszcze starszy z tą dziewczyną u boku.

opoz

Wiem, że Twój komentarz ma już sporo lat, ale jest już 5 części (Critters Attack!
2019) ... W tym dodatkowo jedna fanowska krótkometrażowa, która o dziwo trzyma wyskoki poziom (Critters: Bounty Hunter 2014).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones