PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6388}
6,6 9 918
ocen
6,6 10 1 9918
Impostor: Test na człowieczeństwo
powrót do forum filmu Impostor: Test na człowieczeństwo

Pokaz przedpremierowy w Ster Century zaskoczył chyba wszystkich bardzo mile :)) Wszystkim się cieplutko zrobiło kiedy mogli się poczęstować Colą i popcornem do woli... :))) Przyznam, że pierwszy raz byłem w SC w Galerii Mokotów, ale muszę przyznać, że było klasa! Serdeczne podziękowania dla redakcji FilmWeb-u, a szczególnie Wojtka Przybylskiego za możliwość udziału w imprezie.
Jeśli chodzi o film to nie ukrywam, że pomimo różnych reakcji jakie zaobserowałem po jego obejrzeniu, to mnie osobiście bardzo się podobał. Całkiem dobra rola Gary'ego Sinise. Jeśli chodzi o sam główny pomysł na fabułę tzn. motyw podszywania się cyborgów pod ludzi... to nie ukrywam, że pojawiło się u mni enatychmiast skojarzenie z "Tajemnicą Syriusza"... Pomimo tych skojarzeń film jednak uznaję za dobry i nawet wciągający, a zakończenie bardzo mile mnie zaskoczyło... Kiedy już byłem pewien, że to rzeczywiście to koniec BUM! i.... Do tej pory się zastanawiam czy taki rozwój akcji i ten wybuch był zaplanowany, czy był raczej dziełem przypadku....??????????? Bardzo interesują mnie komentarze odnośnie zakończenia.... Jesli ktoś ma pomysł odnośnie wyjaśnienia tego wybuchu to chętnie poczytam :)))) Film generalnie polecam, ale takim troszkę mniej wybrednym miłośnikom s-f! :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones