PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6388}
6,6 9 918
ocen
6,6 10 1 9918
Impostor: Test na człowieczeństwo
powrót do forum filmu Impostor: Test na człowieczeństwo

Tylko film?

użytkownik usunięty

Wyśmienity kąsek dla lubiących dobre kino. Ekstremalna końcówka, totalne zaskoczenie, ale nie tylko. Co czyni nas człowiekiem? Zwróćcie uwagę jak w początkowych scenach filmu dwoje głównych bohaterów - będąc cyborgami patrzy na matkę z dzieckiem na ręku! To jest to!

Tak trudno to napisać
Ej człowieku ! Skoro Tobie ten film się tak podobał to czego chcesz psuć zabawe innym zdradzając jego fabułe w swoim komentarzu. Teraz ta ekstremalna końcówka po przeczytaniu twojego posta nikogo totalnie nie zaskoczy. Mógłbyś zamieścić w temacie napis (spoiler) i wszystko było by w porzadku. Szczęści, że ja przeczytalem twoją wypowiedź już po ogladnięciu Impostora, bo strasznie nie lubie znać zakonczeń.

użytkownik usunięty
mash

Mój błąd.
Przyznaję iż błąd popełniłem nie umyślnie. Zakładałem z góry iż większość osób czytających mój komentarz oglądała film wcześniej, jak teraz się przekonłem że moje założenia były błędne. Za to niedociągnięcie przepraszam wszystkich którym ten komentarz popsuł zabawę podczas oglądania filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones