PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534986}

Sposób na dziewczynę

Coming & Going
5,4 1 746
ocen
5,4 10 1 1746

Sposób na dziewczynę
powrót do forum filmu Sposób na dziewczynę

naprawde nikt nie ogladał tego filmu? a chciałam spytać, czy fajny... dzis premiera na hbo i zastanawiam sie czy w ogóle to w kinach było, czy jak. ludzie, słyszał ktoś o tym filmie?

ocenił(a) film na 7
mandaryyynka

ja ogładałam... film ok, jednak nie powala...jesli masz wolny czas to mozna obejzeć :)

Landrynka8

w ogóle to dziwi mnie czemu nie chcą dodać żadnego opisu ani recenzji.

mandaryyynka

faktycznie nie powala, ale jest przyjemny i nawet troszke zabawny ; ))

ocenił(a) film na 5
replace_

Taka sobie komedia romantyczna, których wiele było i pewnie jeszcze więcej będzie. 5/10

mandaryyynka

Premiery jeszcze nie bylo,ale juz jest w sieci i w mojej norce.
Chomik Mietushek

Mieushek

też mam chomika, a mojej norce brzmi dwuznacznie, o ile byłbyś kobietą:P

ocenił(a) film na 7
mandaryyynka

Film fajny . Warto obejrzeć.

mandaryyynka

No własnie plik z premiery w HBO jest tu http://extratorrent.com/torrent/2442384/Spos%C3%B3b+na+dziewczyne+-+Coming+%26+G oing+%2A2010%2A+%5BHDTV.XViD-PSiG%5D+%5BLEKTOR+PL%5D+%5BAgusiQ%5D.html

Jack_Holborn

Kurde, to było tak głupie, że momentami aż śmieszne... Zwłaszcza numer z ptakiem;-)

Jack_Holborn

jak to z komediami romantycznymi szału spodziewać się nie można ;p ale polecam, na prawdę zabawny

ocenił(a) film na 3
Jack_Holborn

zgadzam się.. było przerażająco głupie, szczególnie kiedy czołgał się po podłodze w przychodni xD ale końcówka była szczytem wszystkiego. wstyd się przyznać, że oglądałam ten film.. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones